Powrót

Woda wodociągowa

Kontaktujesz z nią każdego dnia. Używasz do mycia, gotowania, prania, a także pijesz ją... Twoja woda pochodząca z wodociągu jest bez wątpienia bezpieczna, ale czy SMACZNA, wolna od PRZYKREGO ZAPACHU i odpowiednio MIĘKKA? 

Zastanawiasz się, dlaczego tak jest?

Na SMAK i ZAPACH ogromny wpływ ma chlor, silny środek dezynfekujący, dodawany do wody wodociągowej. Jest on niezbędny ze względów bezpieczeństwa, ale niestety przy okazji niesie ze sobą przykre doznania smakowe i zapachowe. 

Właśnie dlatego warto zamontować CosmoWATER CARBON lub zmiękczacz hybrydowy CosmoWATER HYBRID.

TWARDOŚĆ wody to powszechny problem w naszych domach, ponieważ najczęściej spotykamy się w Polsce z wodą średniotwardą lub wręcz twardą. Wynika to przede wszystkim z obecności soli wapnia i magnezu (Ca + Mg), które powodują szereg niepożądanych zjawisk. 

Twarda woda nie służy ani skórze (może wywoływać podrażnienia i wysuszać) ani urządzeniom grzewczym, AGD oraz sanitariatom. Osadzający się w rurach, czajnikach, pralkach i zmywarkach kamień skraca ich żywotność. 

Z miękką wodą w kranie kąpiel jest przyjemniejsza, skóra zdrowsza, ogrzewanie tańsze i efektywniejsze, a pranie pozwala zaoszczędzić nawet 60% wydatków na detergenty.

Tylko jak zmienić twardą wodę w miękką?

Sugerujemy montaż jednego ze zmiękczaczy COSMOWATER lub kompleksowego rozwiązania problemów z wodą wodociągową, zmiękczacza hybrydowego CosmoWATER HYBRID.

Zamontuj: